GLUETECHNIKA - Witamy na stronie

Firma Gluetechnika swą działalność rozpoczęła w 2002 roku od budowy topielników i głowic klejowych. Obecnie jest jednym z nielicznych, rodzimych producentów maszyn do opłaszczowania powierzchni w branży stolarki budowlanej, z zastosowaniem klejów EVA i PUR , jak również podajników, stacji załadowczych oraz stacji rozładowczych.

Maszyny jak i urządzenia firmy Gluetechnika wykorzystywane są przy oklejaniu profili okiennych i meblowych, płyt meblowych wszelkiego rodzaju okleinami PCV lub okleinami papierowymi (finish).

Nasze maszyny, jak i aplikacje kleju, są wykorzystywane głównie do wielkoseryjnej pracy. Osiągana jest tu najwyższa dokładność aplikacji kleju jak i jakość sklejania.

Wszystkie nasze urządzenia budowane są pod specjalne wymogi naszych Klientów. Wyposażamy maszyny w system aplikacji Primera oraz system kontroli jakości procesu produkcji. Gluetechnika wykonuje wszelkiego rodzaju głowice klejowe w zależności od zapotrzebowania Klienta.

Budujemy również kompletne linie gotowe do pracy. Szkolimy personel obsługujący nasze maszyny i zapewniamy profesjonalny serwis techniczny oraz magazyn części zamiennych.

Nasze urządzenia działają na terenie całego kraju, jak również za granicą.